Noże z ostrzem stałym

Nóż to podstawowy element ekwipunku zabierany w teren. Jest niezbędny nie tylko na wypadach bushcraftowych czy survivalowych, ale również na wycieczce, biwaku, kampingu czy podczas innej aktywności terenowej. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości sprawdzonych noży renomowanych producentów do zastosowań bushcraftowo-survivalowych.

Militarne noże z ostrzem stałym

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne noże survivalowe przeznaczone do najbardziej wymagających zastosowań renomowanych amerykańskich marek: ESEE Knives z kultowym, najbardziej rozpoznawalnym nożem survivalowym ESEE-5, czy modele Ontario Knives, np. RAT-3.

Noże wojskowe z ostrzem stałym

Również mocne noże Schrade bardzo dobrze sprawdzą się podczas działań terenowych. Od szwedzkiej Morakniv oferujemy szeroką gamę noży dla prawdziwych bushcraftowców oraz wiele modeli trwałych, lekkich noży, sprawdzonych podczas mniej intensywnych wypadów do lasu, w zastosowaniach outdoorowych, na wycieczce czy kampingu. Natomiast dla miłośników ręcznie wykonanych noży posiadamy ofertę wysokiej jakości mocnych noży survivalowo-bushcraftowych od uznanych polskich knifemakerów z Libra Knife Works.