Plecaki turystyczne i wojskowe, Plecak górski - Naprzelaj.com.pl

Plecaki

Dobrze dobrany, funkcjonalny i wygodny plecak jest najlepszym sposobem przenoszenia ekwipunku, szczególnie podczas dłuższych wędrówek. Wykonany z wytrzymałych materiałów nie zawiedzie w terenie i przetrwa trudy niejednej wyprawy dając komfort i satysfakcję z długiego użytkowania.

Plecaki turystyczne

Tutaj nie ma kompromisów, plecak survivalowy, niezależnie 20, czy 75 litrowy musi być wykonany z wysokiej jakości, mocnych materiałów, oferować różne możliwości konfiguracji przenoszonego wyposażenia oraz posiadać wygodne systemy nośne.

Takie plecaki turystyczne produkuje firma Wisport, wykonane z wytrzymałej Cordury®, komfortowe w użytkowaniu, o ciekawych rozwiązaniach konstrukcyjnych i co bardzo ważne, sprawdzone w linii. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę plecaków firmy Wisport, na krótkie oraz wielodniowe wyprawy w teren. Mały wygodny plecak Wisport EGG, poręczny na krótkich wypadach bushcraftowych z minimalna ilością zabieranego sprzętu, a także praktyczny na co dzień w mieście.

Plecaki górskie i survivalowe

Najbardziej znany Wisport Sparrow II, w kilku wersjach pojemności, popularny plecak na jednodniowe wędrówki  oraz większe 40-75 litrowe, bardziej specjalistyczne plecaki turystyczne np. Wisport Zipperfox lub Wildcat z wyjątkowo komfortowymi systemami nośnymi, na długie, wymagające wyprawy.