Noże ręcznie robione

Noże ręcznie robione są narzędziem dla prawdziwych miłośników bushcraftu i survivalu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu knifemakerów, użytym materiałom i wysokiej jakości wykonania powstają wyjątkowe, często niepowtarzalne, prawdziwe noże ,,do lasu”. Są nie tylko idealnym narzędziem w terenie, ale również ozdobą niejednej kolekcji.

Noże surviavlowe i bushcraftowe ręcznie robione

Wyjątkowe noże survivalowe i bushcraftowe wykonywane przez czołowego polskiego knifemakera Radosława Łęgowika z Libra Knife Works. Noże LKW mają ciekawy design i szeroką gamę rozmiarową. Duże noże LKW Master Crusher o długości całkowitej 295 mm sprostają najcięższym zadaniom. Natomiast jeden z mniejszych modeli LKW Mauler, o pełnym płaskim szlifie, doskonale sprawdzi się na wypadzie bushcraftowym. Wszystkie noże LKW wykonane są w technologii full-tang z jednego kawałka stali węglowej O2. Posiadają ergonomiczne rękojeści z micarty lub G10. Do każdego noża dołączona jest pochwa z kydexu.
Noże LKW są wyjątkowo mocne i trwałe, a przy tym poręczne, o świetnych właściwościach użytkowych, na takich narzędziach zawsze można polegać. Doskonałe noże na bushcraft i survival. Zastosowane materiały oraz sposób ich obróbki gwarantują długotrwałe użytkowanie. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.