Maty i materace

Podczas wędrówki, wypadu bushcraftowo-survivalowego czy wycieczki ważnym elementem ekwipunku są maty i materace. Dobrze dobrane zapewnią w każdych warunkach odpowiednią izolację od wilgotnego czy zimnego podłoża. Na każdym wyjściu w teren warto mieć ze sobą bardzo lekką , składaną matę-siedzisko Thermarest  Z-Seat, dobrze izolującą od zimnego podłoża, na której można wygodnie usiąść, by chwilę odpocząć czy spożyć posiłek.

Samopompujące materace turystyczne

Przy dłuższych wypadach, gdy w planie jest nocowanie w terenie niezbędne jest również zabranie maty lub materaca, aby w czasie snu czy odpoczynku móc skutecznie odizolować się od podłoża, nie narażając się na dodatkowe wychłodzenie. Oferujemy wysokiej jakości maty i materace renomowanej firmy Thermarest, np. klasyczną trzysezonową mate RidgeRest, wygodną i pozwalającą całkowicie odizolować się od podłoża.

Maty i Karimaty turystyczne

Dla osób, które oczekują bardziej komfortowego snu oferujemy trwały, lekki  materac samopompujący Trail Lite przeznaczony do użytku w cieplejszej porze roku. Natomiast  miłośnikom biwakowania przez cały rok oferujemy doskonały czterosezonowy materac  NeoAir X-Therm, o jednym z najwyższych współczynniku izolacyjności R-Value wynoszącym 5,7, zapewniający izolację od podłoża nawet w bardzo niskich temperaturach i trudnych warunkach pogodowych.

Aktywne filtry