Multitoole

Wielofunkcyjne narzędzia często o składanej konstrukcji doskonale sprawdzające się w zastosowaniach EDC. Dzięki rozmiarom zredukowanym nawet do minimum są wygodne w przenoszeniu. Zmieszczą się w każdej kieszeni, plecaku, mogą być również mocowane na pasie. Niezastąpione i przydatne w wielu sytuacjach na wypadzie w teren, na wycieczce, biwaku, na rowerze, w podróży oraz w codziennych sytuacjach. Praktyczny multitool umożliwi opanowane niejednej awaryjnej sytuacji. Oferujemy składane multitoole oraz wielofunkcyjne breloki i kary survivalowe znanych marek: Gerber, True Utility, Nite Ize.

Multitoole EDC

To kompaktowych rozmiarów narzędzia o wielu funkcjach. Doskonale dostosowane do noszenia na co dzień. Posiadają mocny klips ułatwiający zaczepienie o rant kieszeni spodni lub futerał umożliwiający zamocowanie na pasie. Dzięki wielu praktycznym funkcjom pozwolą wybrnąć z awaryjnej sytuacji. Świetnie sprawdzają się w przeróżnych naprawach ekwipunku lub wyposażenia na wypadzie w teren, na wycieczce, na rowerze oraz na co dzień w mieście, w pracy, czy w domu. Multitoole EDC są wyposażone np. w: blokowane ostrze, kombinerki, nożyczki, korkociąg, zestaw śrubokrętów, otwieracz do butelek i puszek, czy przecinak do drutu. Proponujemy wielofunkcyjne, składane narzędzia, np.: multitool Gerber Suspension NXT o 15 funkcjach, posiadający główne narzędzia wyposażone w blokadę, czy bardziej kompaktowy multitool True Utility Seven TU180 wyposażony m. in.: w gładkie ostrze, piłę i kombinerki.

Multitool brelok, micro tool

Zminiaturyzowane wielofunkcyjne narzędzie w formie breloka do kluczy przeważnie wykonane z kawałka mocnej blaszki stalowej. Posiada kilka narzędzi-końcówek niezwykle przydatnych w codziennych sytuacjach. Dzięki bardzo małym rozmiarom może być podpięte na stałe do kluczy, plecaka, roweru, czy innego ekwipunku. Multitool brelok najczęściej posiada funkcje: otwieracza do butelek, płaskiego i krzyżakowego śrubokręta, zestawu płaskich kluczy, przecinaka, czy miarki. Multitool Nite Ize DoohicKey Key Tool KMT-11-R3 lub Gerber Mullet można wygodnie przenosić podpięty do kluczy.

Karta survivalowa

Szczególny rodzaj multitoola, wielkością przypominający kartę płatniczą. Karta survivalowa wykonana jest z mocnej blaszki stalowej, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w podstawowych naprawach sprzętu i wyposażenia. Może być przenoszona w portfelu, zasobniku EDC, zestawie przetrwania lub podpięta do ekwipunku. Najczęściej karta survivalowa posiada funkcję: płaskich kluczy, płaskiego i krzyżakowego śrubokręta, otwieracza do butelek i puszek, mini łomu, czy miarki. W wielu codziennych sytuacjach idealnie sprawdzi się karta survivalowa True Utility Cardsmart TU207.