Lista produktów marki Wisport

Wisport, Polska

Wisport to znana polska marka oferująca wysokiej jakości, funkcjonalne i bardzo wytrzymałe plecaki taktyczne i turystyczne oraz akcesoria, której produkcja całego asortymentu odbywa się w Polsce. Marka Wisport powstała w 1984 roku i początkowo zajmowała się produkcją plecaków turystycznych z zewnętrznym stelażem, które ze względu na dużą wytrzymałość zyskały uznanie użytkowników. Od roku 2006 Wisport zaczął specjalizować się w produkcji plecaków wojskowych oraz innego wyposażenia taktycznego. Obecnie asortyment militarny stanowi główną gałąź marki. Wszystkie produkty Wisport z działu militarnego przeznaczone są do intensywnego użytkowania w trudnych warunkach terenowych. Wykonane są z wytrzymałej Cordury, z dodatkowym wzmocnieniem szwów w newralgicznych miejscach. Do ich uszycia wykorzystywane są mocne, specjalne nici. Wyposażone są w niezawodne zamki błyskawiczne oraz klamry. Wiele z nich powstało na potrzeby i jest z powodzeniem wykorzystywanych przez wojsko i siły specjalne. Doskonale nadają się do survivalu oraz na długie wyprawy, nie zawiodą nawet w ekstremalnych warunkach.

Wisport plecaki taktyczne, survivalowe

Plecaki taktyczne Wisport to funkcjonalne i wytrzymałe plecaki wojskowe z komfortowym systemem nośnym, wieloma kieszeniami i przegrodami oraz licznymi zewnętrznymi punktami mocowania dodatkowego ekwipunku. Wykonane są z odpornych na intensywne użytkowanie, wysokiej jakości materiałów. Wytrzymała Cordura zabezpiecza przenoszony wewnątrz ekwipunek i chroni go przed wilgocią. Wysokiej jakości zamki błyskawiczne otwierają komory główne do dna, a w niektórych modelach po otwarciu pozwalają rozłożyć plecak na płask zapewniając wyjątkowo wygodny i szybki dostęp do zawartości. Liczne kieszenie wewnętrzne pozwalają na odpowiednie posegregowanie ekwipunku. Komfortowe systemy nośne z poduszkami i kanałami powietrznymi zapewniają wygodny marsz z obciążonym plecakiem nawet na długich dystansach. Plecaki taktyczne Wisport mają różną pojemność, stąd łatwo dobrać odpowiedni plecak do planowanych zadań oraz czasu przebywania w terenie. Wszystkie plecaki wojskowe Wisport są dostępne w barwach maskujących, mają możliwość podpięcia wkładu hydracyjnego, są kompatybilne z MOLLE/PALS oraz od frontu posiadają panel do identyfikacji. Plecaki wojskowe Wisport zostały zaprojektowane do zastosowań taktycznych i survivalu. Są użytkowane przez wojsko, siły specjalne oraz służby mundurowe. Przystosowane są do intensywnego użytkowania w trudnych oraz ekstremalnych warunkach terenowych. Doskonale sprawdzą się w survivalu, bushcrafcie, na wypadzie w góry i do lasu. Polecane są dla harcerzy i turystów. Plecaki o mniejszej pojemności idealnie sprawdzą się do noszenia na co dzień w mieście.

Wisport plecaki wyprawowe

Pojemne, funkcjonalne plecaki wyprawowe z praktycznymi rozwiązaniami oraz komfortowym systemem nośnym. Umożliwiają zabranie ekwipunku na co najmniej kilkudniowe bytowanie w terenie. Mają pojemność od 60 do 85 litrów. Są wytrzymałe i dostosowane do trudnych oraz ekstremalnych warunków użytkowania. Plecaki wyprawowe Wisport wykonane są z wytrzymałej Cordury, odpornej na warunki użytkowania. Specjalne nici oraz technologia szycia ze wzmocnieniami w newralgicznych miejscach dodatkowo podnoszą wytrzymałość konstrukcji. Wisport w plecakach wyprawowych stosuje najwyższej jakości zamki i klamry. Komfortowy system nośny składa się m.in. ze specjalnie wyprofilowanych poduszek pokrytych siatką przestrzenną oraz asymetrycznego pasa biodrowego. Zapewnia wygodne i stabilne przenoszenie obciążonego plecaka nawet na długich dystansach. Plecaki wyprawowe Wisport posiadają liczne kieszenie i przegrody oraz wiele zewnętrznych punktów mocowania ekwipunku zgodnych z MOLLE/PALS. Umożliwiają odpowiednie rozłożenie ciężaru oraz posegregowanie i szybki dostęp do przenoszonego ekwipunku. Mają możliwość podwieszenia camelbaka oraz posiadają panel do identyfikacji. Wykonane są w barwach maskujących. Plecaki wyprawowe Wisport używane są przez wojsko i służby specjalne. Doskonale sprawdzą się na długich wyprawach oraz wielodniowych wypadach survivalowych.

Wisport plecaki myśliwskie

Wisport oferuje specjalne plecaki dla myśliwych i strzelców wyposażone w panel do bezpiecznego przenoszenia broni. Są wygodne i trwałe w użytkowaniu. Wykonane z wytrzymałej Cordury oraz wysokiej jakości zamków i klamer. Liczne kieszenie umożliwiają przenoszenie i szybki dostęp do drobnego wyposażenia. Plecaki dla myśliwych Wisport mają komfortowy system nośny oraz możliwość podpięcia dodatkowego wyposażenia. Zaprojektowane specjalnie dla strzelców i myśliwych. Ze względu na funkcjonalność i trwałość i wygodę użytkowania polecane również miłośnikom bushcraftu i survivalu, harcerzom oraz turystom.

Wisport nerki taktyczne, mapniki, kieszenie do plecaków

W ofercie Wisport znajduje się również dodatkowe wyposażenie taktyczne: nerki, mapniki, portfele, czy kieszenie boczne do plecaków. Umożliwiają bezpieczne przenoszenie drobnego lub dodatkowego ekwipunku, który powinien być szybko dostępny. Nerki i portfele można wykorzystać do przenoszenia rzeczy osobistych. Mają ciekawe rozwiązania, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, są trwałe i praktyczne w użytkowaniu. Sprawdzą się w codziennym miejskim użytkowaniu oraz na wypadzie w teren.

Wisport peleryny przeciwdeszczowe na plecaki

Peleryny przeciwdeszczowe Wisport zabezpieczą plecak i ekwipunek przed zamoczeniem nawet podczas intensywnego deszczu. Wykonane są z wodoodpornego nylonu i oferowane są w kilku rozmiarach pasujących do typowych pojemności plecaków. Peleryny przeciwdeszczowe Wisport są bardzo lekkie i zajmują minimalną ilość miejsca w ekwipunku, mogą być na stałe przenoszone w plecaku na wypadek nagłego deszczu.

Wisport skarpety trekkingowe i stuptuty

Marka Wisport jest producentem skarpet trekkingowych oraz stuptutów. Oferuje wygodne letnie i zimowe skarpety trekkingowe o dobrych właściwościach termicznych i odprowadzeniu wilgoci. Wykonane odpowiednio z włókien Coolmax lub Thermolite zapewniają komfort użytkowania w trudnym terenie.
Stuptuty Wisport chronią buty i nogawki przed śniegiem, błotem i wodą. Doskonale sprawdzają się na zimowych wyprawach, w górach oraz podczas przebywania w wilgotnym, błotnistym terenie. Świetnie sprawdzają się na polowaniu. Stuptuty Wisport wykonane są z Cordury. Mają zapięcia i mocowania zapobiegające przesuwaniu się podczas marszu. Oferowane są w kilku rozmiarach.

Wisport akcesoria do plecaków

Wisport do swoich wyrobów oferuje akcesoria i części zapasowe. Zestawy naprawcze, impregnaty oraz klamry, troki, taśmy i Cordurę. Pozwalają przez wiele sezonów utrzymywać plecak we właściwym stanie, a w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia w terenie umożliwiają wykonanie prowizorycznej naprawy.