Światło i sygnalizacja

Mocna, funkcjonalna, niewielkich rozmiarów, niezawodna latarka zawsze powinna znaleźć się w ekwipunku zabieranym na wypad. Ponadto przydatna będzie w wielu codziennych sytuacjach, dlatego warto mała latarkę dołączyć np. do zestawu EDC, czy podpiąć do kluczy.

Latarka turystyczna i survivalowa

W terenie dobrze sprawdzają się poręczne, niewielkie latarki, charakteryzujące się mocnym strumieniem światła, długotrwałością świecenia, kilkoma trybami pracy, w tym trybem moonlight umożliwiającym np. czytanie mapy po ciemku bez męczenia oczu oraz trybem stroboskop używanym w sytuacji awaryjnej. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości latarki firmy Olight.

Mikro latarki, przydatne do umieszczenia w zestawach przetrwania, jako zapasowe źródło światła lub do podpięcia do kluczy np. latarkę Olight I3E EOS o wadze kilkunastu gram i długotrwałości świecenia do 45 minut. Klasyczne niewielkie latarki do różnych zastosowań w terenie np. latarkę Olight S1R Baton II o sześciu trybach pracy, zamkniętą w odpornej na uderzenia obudowie spełniającej normę wodoszczelności IPX-8.

Latarki czołowe LED, czołówka turystyczna

W naszej ofercie posiadamy również poręczne, niezawodne latarki czołowe, bardzo przydatne podczas prac obozowych np. latarkę czołową Olight H1R NOVA, pozwalającą również wypiąć latarkę z uprzęży i używać jej w razie potrzeby jako typowej latarki ręcznej.