Akcesoria biwakowe

Akcesoria biwakowe to różne przedmioty ułatwiające funkcjonowanie w terenie oraz podnoszące komfort wypoczynku. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów turystycznych, dodatków do biwakowania oraz zestawów naprawczych wiodących firm m. in.: Helikon-Tex, Lesovik, McNett, Nite Ize, Optimus, Rite in the Rain, Rockland, Snugpak.

Akcesoria na biwak

Dodatkowe wyposażenie przydatne na biwaku oraz niezbędne do bezpiecznego i komfortowego wypoczynku w terenie. Lekkie i wytrzymałe aluminiowe śledzie Lesovik Spig UL zawsze odpowiednio zamocują namiot lub tarp do podłoża. Praktyczne i mocne systemy  zawieszenia Lesovik Niti oraz Lesovik Smuk pozwolą szybko i bezpiecznie zawiesić hamak lub tarp. Dodatkowe ociepliny Snugpak Hammock Quilt oraz Lesovik Otul podniosą komfort snu w hamaku podczas chłodniejszych nocy. Dodatkowy mały hamak Lesovik Huba umożliwi wygodne i bezpieczne przechowywanie ekwipunku pod zasadniczym hamakiem. Wkładki do śpiwora Snugpak Polycotton Liner, czy Snugpak Paratex Liner znacznie wydłużają utrzymanie śpiwora we właściwym stanie jednocześnie podnosząc komfort snu. Pokrowce na śpiwór Snugpak Bivvi Bag i Snugpak Special Forces Bivvi Bag chronią śpiwór przed wpływem wilgoci, a koc Snugpak Jungle Blanket zapewni komfort cieplny w czasie spadków temperatury.

Akcesoria turystyczne

Drobne przedmioty przydatne na biwaku oraz podczas wędrówki, wycieczki lub wypadu na miasto. Proponujemy szczelne etui na telefon Fjord Nansen, worki wodoszczelne Helikon Arid Dry Sack oraz Snugpak Dri Sack. Wielokrotnego użytku worki na śmieci Helikon Dirt Bag o pojemności 10 litrów przydadzą się do zabrania wszystkich odpadów jakie wytworzyliśmy na leśnym biwaku. Do mocowania różnych przedmiotów w leśnym obozie oraz do troczenia dodatkowego wyposażenia doskonale nadają się elastyczne troki Nite Ize. Kieszeń, wkład Helikon Document Case Insert to wygodny i bezpieczny sposób na przenoszenie w ekwipunku dokumentów, kart płatniczych, gotówki i innych przedmiotów osobistych. Ponadto posiadamy w ofercie niezbędne na każdym wyjściu w teren folie NRC i koce termiczne.

Zestawy naprawcze

Gotowe zestawy do konserwacji oraz szybkich napraw w terenie uszkodzonego sprzętu. Pozwalają w prosty i łatwy sposób trwale zabezpieczyć rozdarcie, rozcięcie lub inne uszkodzenie. W zależności od przeznaczenia zestawy naprawcze mogą być używane do zabezpieczenia uszkodzenia np.: odzieży z membraną, plecaków i toreb, namiotów, płacht biwkowych, śpiworów, karimat i materacy, hamaków, czy worków wodoodpornych. Oferujemy gotowe zestawy naprawcze oraz środek do konserwacji zamków błyskawicznych znanej marki McNett.