Termosy

Poręczny termos o dobrych właściwościach izolacyjnych, szczególnie w chłodniejszej porze roku  jest niezbędnym wyposażeniem outdoorowym, nie tylko na wycieczce, ale również w czasie dłuższego przebywania w terenie. Gorący napój np. herbata przenoszony w plecaku rozgrzeje organizm w czasie wędrówki w chłodny, wietrzny czy wilgotny dzień, zmniejszając ryzyko wychłodzenia. 

Termosy turystyczne i survivalowe

Po chłodnej nocy spędzonej w lesie zapewni kilka łyków ciepłej herbaty zanim zagotuje się wodę i przyrządzi posiłek. Termosy Esbit długo utrzymują temperaturę płynu po zalaniu wrzątkiem, posiadają również antypoślizgową zewnętrzną powłokę ułatwiającą chwyt termosu szczególnie w warunkach zimowych.

Termos turystyczny obiadowy i na napoje

Oferujemy kompaktowe modele np. Esbit Vaccum Flask 500 ml, poręczne podczas wypadów w teren oraz termosy o większej pojemności np. Esbit Vacuum Flask XL 1200ml doskonałe na wycieczki czy podczas np. wędkowania. Posiadamy w ofercie również wysokiej jakości termosy obiadowe Esbit Food Jug o pojemności od 500 do 1000ml, pozwalające zabrać ze sobą np. na wycieczkę lub do pracy na zewnątrz ciepły posiłek.