Zestawy survivalowe

Wytrawny bushcrafowiec, czy survivalowiec wybierając się w teren zabiera ze sobą zestaw przetrwania, często własnoręcznie skompletowany z przedmiotów, które muszą być niezawodne w razie znalezienia się w sytuacji awaryjnej. Takich zestawów można mieć kilka, przygotowanych na konkretne wypady, czy zakres celów w terenie np. zestaw przetrwania na długie wypady w trudnych warunkach, zestaw przetrwania na 1-2 dniowe wypady w sezonie letnim, miejski zestaw przetrwania, czy zestaw przydatny podczas długodystansowych biegów terenowych.

Zestaw survivalowy

Oczywiście skompletowane zestawy survivalowe można modyfikować, aby jak najbardziej odpowiadały zadaniom lub zakresowi wyprawy w teren. Warto pamiętać, aby zawsze zabierać w teren i przenosić bezpośrednio przy sobie zestaw survivalowy, składający się z przedmiotów, które mogą być pomocne w sytuacji awaryjnej.

Zestaw przetrwania

Istnieją gotowe zestawy survivalowe kierowane do szerokiego grona turystów, osób uprawiających różną aktywność outdoorową, czy początkujących adeptów survivalu. W naszej ofercie posiadamy gotowe zestawy survivalowe, skompletowane pod kątem konkretnej aktywności terenowej, np. zestaw survivalowy Mountain Survival Kit firmy BCB przeznaczony dla osób wybierających się na górskie wycieczki. Posiadamy również ofertę dla młodszych survivalowców np. zestaw przetrwania My First Survival Kit.

Aktywne filtry