Butelki i manierki

Podczas wędrówki woda jest jednym z najważniejszych zasobów, do których należy zapewnić sobie dostęp. Zapas wody powinno się zabrać w teren oraz w miarę możliwości pozyskiwać i uzupełniać jej stan z dostępnych miejsc w czasie marszu. Oferujemy trwałe, wygodne w przenoszeniu, praktyczne, nie zawierające szkodliwych dla zdrowia BPA czy PVC: butelki, manierki i pojemniki na wodę lub inne napoje.

Butelki turystyczne

Bardzo lekkie wykonane z wysokiej jakości stali, butelki Klean Kanteen np. Classic 800ml z praktycznym uchwytem, czy wykonane z bezpiecznego tworzywa butelki Nalgene np. butelka Nalgene Wide Mouth 1000 ml, są nie tylko praktyczne w terenie, ale również na co dzień, w pracy, w szkole czy podczas krótkiego spaceru.

Oferujemy również nie zawierające szkodliwych składników składane butelki np. Hydrapak Stash Bottle 1 litr, czy większe składane pojemniki na wodę np. Hydrapak  Seeker  4 litry, które złożone nie zajmują prawie miejsca w ekwipunku, są bardzo lekkie i wystarczy po nie sięgnąć do plecaka kiedy chcemy pozyskać wodę w terenie i przenieść ją na dalszy etap wędrówki.

Manierki na biwak i survival

Bardzo wygodnym rozwiązaniem są systemy hydratacyjne np. Hydrapak Full Force Hydration System 3 litry, pozwalający uzupełniać płyny bez wyjmowania pojemnika z plecaka, szczególnie przydatny podczas bardziej intensywnych działań w terenie, zaawansowanych wypraw czy uprawiania sportu.

W naszej ofercie znajdują się również klasycznego kształtu manierki np. manierka Wido Hiker Bottle o antypoślizgowej fakturze i kształcie dopasowanym do dłoni oraz zaopatrzona w karabinek umożliwiający podpięcie jej do ekwipunku.