Noże i narzędzia survivalowe ręcznie robione  - NaPrzelaj.com.pl

Handmade

Narzędzia ręcznie robione, wykonywane tradycyjnymi metodami są coraz częściej poszukiwane przez miłośników bushcraftu i survivalu. Produkowane niejednokrotnie w małych zakładach-manufakturach wychodzą wprost spod ręki rzemieślnika, prawdziwego pasjonata. Są często niepowtarzalne, o ciekawym designie. Powstają w małych seriach z najlepszych materiałów, z dużą dbałością o detale. Takie narzędzia są wyjątkowo funkcjonalne, trwałe i wytrzymałe. Cieszą oko właściciela, ale przede wszystkim nigdy go nie zawiodą. Są również doskonałą propozycją na prezent dla bliskiej osoby.

Noże survivalowe ręcznie robione

Wyjątkowe noże na bushcraft i survival wykonywane w Libra Knife Works przez czołowego polskiego knifemakera Radosława Łęgowika. Mocne i niezawodne noże survivalowe w komplecie z pochwą z kydexu. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Siekiery ręcznie kute

Produkowane w Szwecji przez Hultafors, tradycyjnymi metodami od 1697 roku. Głowice siekier Hultafors są wielokrotnie ręcznie kute, dzięki czemu stal zagęszcza się i staje się wyjątkowo twarda i wytrzymała. Każda siekiera posiada ergonomiczny trzonek wykonany z drewna Hikory.

Saperki ręcznie kute

Doskonale wpisują się w bushcraftowe klimaty. Posiadają ręcznie kutą łopatkę ze stali sprężynowej oraz trzonek wykonany z robinii akacjowej. W komplecie znajduje się ręcznie szyta pochwa z naturalnej skóry. Wyjątkowe narzędzie, ciekawa propozycja dla miłośników bushcraftu. Saperki wykonywane są w małopolskiej Dębowej Kuźni.