Nóż LKW Libra Knife Works Rebeliant

Doskonały, mocny nóż taktyczny ręcznie wykonany ze stali węglowej O2, w komplecie z pochwą z kydexu. Niezawodny i bezpieczny w każdych warunkach użytkowania.

490,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 490 PLN

help_outlineZapytaj o produkt
Nóż LKW Libra Knife Works Rebeliant

Nóż LKW Libra Knife Works Rebeliant

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Tylko nowe - oryginalne produkty!

  Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

/dla zakupów do 700,00 zł/

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Rebeliant to wytrzymały nóż taktyczny oraz na survival, o smukłym kształcie, mający 25 cm długości. Czarna rękojeść z G10 zapewnia wygodny chwyt i bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach. Nóż jest ręcznie wykonany przez czołowego polskiego knifemakera Radosława Łęgowika z Libra Knife Works.

Nóż ma konstrukcję full tang, wykonany jest z jednego kawałka stali węglowej O2 o grubości 4,4 mm. Głownia o wykończeniu Stonewash redukuje odblaski. Zastosowana stal i odpowiednia jej obróbka dają wysoką wytrzymałość noża oraz świetne właściwości użytkowe. Noż długo zachowuje ostrość i łatwo się ostrzy w warunkach terenowych. Na górnej stronie głowni znajduje się karbowanie pod kciuk.

Rękojeść wykonana jest z G10 w kolorze czarnym. Ergonomiczny kształt zapewnia wyjątkowo wygodny i pewny chwyt noża. Właściwości antypoślizgowe rękojeści gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach. Delikatne wybranie pod palec wskazujący zabezpiecza dłoń przed przypadkowym zsunięciem się na ostrze. Karbowanie pod kciuk dodatkowo podnosi pewność chwytu i bezpieczeństwo posługiwania się nożem. Na końcu rękojeści znajduje się zbijak do szyb z otworem do przewleczenia linki.

Do noża dołączona jest bardzo dobrze spasowana czarna pochwa z kydexu, posiadająca przelotkę do zawieszenia na pasie o maksymalnej szerokości 4,5 cm. Pochwa umożliwia również przenoszenie noża w pozycji poziomej.

Całość bardzo precyzyjnie wykonana, a zastosowane materiały i sposób ich obróbki gwarantują długotrwałe użytkowanie noża.

Bardzo ciekawa propozycja mocnego i niezawodnego noża do zastosowań taktycznych oraz dla miłośników survivalu.

Uwaga: produkt wykonany całkowicie ręcznie, mogą wystąpić minimalne różnice np.: w kolorze pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami. Nóż wykonany ze stali węglowej, naturalnie może pojawić się na nim nalot rdzawy. Aby ograniczyć to zjawisko należy dokładnie wycierać noż po każdym użyciu oraz przechowywać go w stanie oczyszczonym i zakonserwowanym.

Producent: Libra Knife Works, Polska.

Wyprodukowano w Polsce.

Dane techniczne produktu

43
Dane techniczne produktu
Waga
kompletu - 315 g
noża - 260 g
Długość całkowita noża
255 mm
Długość ostrza
125 mm
Grubość ostrza
4,4 mm
Stal
węglowa O2
Ostrze
gładkie
Profil głowni
Clip-Point
Rękojeść
G10
Pochwa
Kydex, czarna
Kolor rękojeści
czarny

Zobacz także