Nóż survivalowy LKW Crusher XL - Libra Knife Works

Duży, mocny nóż survivalowy Crusher XL, ze stali O2, z rękojeścią z Micarty, wykonany przez knifemakerów z Libra Knife Works.

620,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 620 PLN

help_outlineZapytaj o produkt
Nóż survivalowy LKW Crusher XL - Libra Knife Works

Nóż survivalowy LKW Crusher XL - Libra Knife Works

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Tylko nowe - oryginalne produkty!

  Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

/dla zakupów do 700,00 zł/

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Mocny duży nóż survivalowy ręcznie wykonany przez czołowego polskiego knifemakera Radosława Łęgowika z Libra Knife Works.

Nóż o konstrukcji full tang, głownia wykonana ze stali węglowej O2 o grubości 4,4 mm. Zastosowana stal i odpowiednia jej obróbka dają świetne właściwości tnące oraz sprawiają, że noż długo zachowuje ostrość i łatwo się ostrzy. Na górnej stronie głowni znajduje się karbowanie pod kciuk.

Rękojeść wykonana z Micarty, zapewnia wyjątkowo wygodny i pewny chwyt noża, nawet mokrą dłonią. Jest bardzo dobrze wyprofilowana, jelec chroni dłoń przed zsunięciem się na ostrze, karbowanie pod kciuk poprawia pewność chwytu i bezpieczeństwo posługiwania się nożem. Na końcu rękojeści znajduje się otwór do przewleczenia linki oraz zbijak do szyb.

Do noża dołączona jest bardzo dobrze spasowana czarna pochwa z kydexu, posiadająca przelotkę do zawieszenia na pasie o maksymalnej szerokości 4,5 cm.

Całość bardzo precyzyjnie wykonana, a zastosowane materiały i sposób ich obróbki gwarantują długotrwałe użytkowanie noża.

Bardzo ciekawa propozycja noża "do lasu" dla miłośników survivalu czy bushcraftu, ceniących sobie narzędzia wykonane ręcznie tradycyjnymi metodami.

Uwaga: produkt wykonany całkowicie ręcznie mogą wystąpić pewne różnice w wymiarach,kształcie, kolorze itp. pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami. Nóż wykonany ze stali węglowej, naturalnie może pojawić się na nim nalot rdzawy. Aby ograniczyć to zjawisko należy dokładnie wycierać noż po każdym użyciu oraz przechowywać go w stanie oczyszczonym i zakonserwowanym.

Producent: Libra Knife Works, Polska.

Wyprodukowano w Polsce.

Dane techniczne produktu

105
Dane techniczne produktu
Waga
320 g
Długość całkowita noża
275 mm
Długość ostrza
145 mm
Grubość ostrza
4,4 mm
Stal
węglowa O2
Rękojeść
Micarta
Długość rękojeści
120 mm
Pochwa
Kydex
Kolor rękojeści
brązowy

Zobacz także