Kieszeń Helikon E&E Pouch - Desert Night Camo

Kieszeń Helikon E&E Pouch - Desert Night Camo

Zewnętrzna kieszeń taktyczna na butelkę lub manierkę z wodą oraz do przenoszenia racji żywnościowej lub podstawowych narzędzi na wypadzie bushcraftowo-survivalowym.

119,00 zł 129,00 zł - 10,00 zł
Brutto
PL Woodland
Black
US Woodland
RAL7013
Flecktarn
Coyote
Adaptive Green
Olive Green
MultiCam Black
PenCott WildWood
Shadow Grey
Desert Night Camo

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119 PLN

manufacturer_helikon_mini_80_1.jpg

help_outlineZapytaj o produkt
Kieszeń Helikon E&E Pouch - Desert Night Camo

Kieszeń Helikon E&E Pouch - Desert Night Camo

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Tylko nowe - oryginalne produkty!

  Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

/dla zakupów do 700,00 zł/

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Kieszeń Helikon E&E Pouch doskonale nadaje się do przenoszenia manierki z wodą, racji żywnościowej, a także wyposażenia które powinno być szybko dostępne na wypadzie bushcraftowym czy survivalowym jak np. mała siekierka, piła składana, nóż czy para rękawic.

Helikon E&E Pouch, podobnie jak inne produkty z serii Bushcraft Line powstała przy współpracy z Survivaltech. Jest modyfikacją  klasycznej kieszeni brytyjskich sił specjalnych.

Kieszeń E&E Pouch wykonana jest z wytrzymałej Cordury®500D. Od frontu, po bokach i na tylnej ściance wszyte są taśmy zgodne z systemem MOLLE/PALS. Ponadto od tyłu posiada dwa troki umożliwiające zawieszenie kieszenie np. na pasie oraz dwa D-ringi pozwalające przytroczyć ją do głównego ekwipunku. W dnie kieszeni E&E Pouch znajdują się dwa metalowe otwory odpływowe dla wody.

Kieszeń Helikon E&E Pouch od góry posiada klapę zamykaną klamrą z regulowanym trokiem. Po otwarciu klapy otrzymuje się wygodny dostęp do wnętrza kieszeni.

Kieszeń E&E ma pojemność 2 litry. We wnętrzu znajdują się trzy otwarte kieszenie (dwie mniejsze po bokach), panel z rzepem Velcro® oraz pętelka z parakordu umożliwiająca podpięcie drobnych przedmiotów.

Ciekawym rozwiązaniem jest znajdująca się po zewnętrznej stronie tylnej ścianki otwarta od góry kieszeń. Od dołu jest ona zamykana mocnym rzepem, dodatkowo również wewnątrz posiada panel z rzepu Velcro®. Doskonale sprawdza się do przenoszenia małej siekierki, składanej piły, noża lub innego wyposażenia które powinno być szybko dostępne w różnych sytuacjach.

Helikon E&E Pouch to praktyczna i funkcjonalna dodatkowa zewnętrzna kieszeń, pozwalająca we właściwy sposób rozmieścić w ekwipunku przenoszone wyposażenie na survivalowym lub bushcraftowym wypadzie.

UWAGA: widoczne na zdjęciach przykładowe elementy wyposażenia nie są dołączone do produktu.

Kod Producenta: MO-U03-CD-0L.

Producent: Helikon-Tex, Polska.

Wyprodukowano: Wietnam.

Dane techniczne produktu

97
Dane techniczne produktu
Waga
200 g
Wymiary
195x150x70 mm
Materiał
Cordura®500D
Pojemność
2 litry
Kolor
Desert Night Camo

Zobacz także