Siekiera Gerber Bushcraft Axe - Coyote

Siekiera Gerber Bushcraft Axe - Coyote

Duża siekiera z praktycznym wodoodpornym schowkiem w trzonku.

399,00 zł
Brutto
help_outlineZapytaj o produkt
Siekiera Gerber Bushcraft Axe - Coyote

Siekiera Gerber Bushcraft Axe - Coyote

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Tylko nowe - oryginalne produkty!

 

Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Mocna, duża siekiera z praktycznym wodoodpornym schowkiem w rękojeści, doskonała do szykowania drewna na opał i budowy schronienia.

Gerber Bushcraft Axe to pełnowymiarowa siekiera o innowacyjnych i praktycznych rozwiązaniach. Niezastąpiona podczas leśnego obozowania oraz w pracach przy domu.

Głowica siekiery wykonana jest ze stali nierdzewnej pokrytej warstwą teflonu zabezpieczającego przed korozją. Tylna część głowicy może służyć do wbijania gwoździ lub klina rozłupującego drewno. Głowica ma specjalny kształt ułatwiający rąbanie i rozszczepianie drewna.

Głowica osadzona jest w ergonomicznej rękojeści wykonanej z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym z gumowanymi wstawkami w miejscach chwytu. Zapewnia stabilny chwyt i bezpieczną pracę siekierą w każdych warunkach.

Długa rękojeść znacznie zmniejsza wkład energii niezbędny podczas rąbania drewna. Rękojeść posiada specjalną konstrukcję z otworami w pobliżu głowicy zmniejszającymi wagę siekiery bez utraty wytrzymałości oraz zmniejszenia efektywności pracy.

Praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w siekierze jest wodoodporny schowek w trzonku. Zmieści się w nim niezbędny ekwipunek na wypadek awaryjnej sytuacji, np. krzesiwo, zapalniczka, czy parakord. W każdej sytuacji pozwoli szybko rozpalić ogień lub pomoże zbudować schronienie.

W zastawie z siekierą znajduje się czarny nylonowy pokrowiec zabezpieczający ostrze na czas transportu lub przechowywania.

Kod Producenta: 31-003780

Producent: Gerber, USA.

Wyprodukowano: głowicę w Wietnamie, trzonek i osadzenie Tajwan.

Dane techniczne produktu

Gerber
525
Dane techniczne produktu
Waga
2,15 kg
Długość całkowita
66,7 cm
Długość ostrza
93 mm
Stal
nierdzewna
Rękojeść
nylon z włóknem szklanym
Długość rękojeści
66,7 cm
Kolor rękojeści
Coyote

Zobacz także