Butelka składana Hydrapak Stow Bottle 500 ml - Mojave Orange

Bardzo lekka składana butelka Stow Bottle amerykańskiej firmy Hydrapak o pojemności 500 ml, posiada ustnik z zakręcaną głowicą, wygodna do picia podczas każdej aktywności.

55,00 zł
Brutto

 

Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Ultralekka składana butelka o pojemności 500 ml amerykańskiej firmy Hydrapak.

Wykonana z 0,4 mm grubości TPU. Posiada zewnętrzną podziałkę. Bardzo prosta i wygodna w użyciu opatentowana, wytrzymała konstrukcja. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, zmieści się w kieszeni spodni czy kurtki, posiada pętlę do przytroczenia.

Całkowicie szczelna, łatwa w czyszczeniu i suszeniu. Wystarczy odkręcić korek i napełnić butelkę płynem. Po wypiciu zawartości, aby złożyć wystarczy ścisnąć butelkę, żeby wyszło powietrze i zamknąć korek.

Butelka Stow Bottle posiada wąski gwint 28 mm oraz ustnik z zakręcaną głowicą, dzięki czemu jest wygodna do picia podczas każdej aktywności. Została wyprodukowana z tworzywa wolnego od szkodliwych BPA i PVC. Waży 80% mniej od tradycyjnych butelek. 

Wysoką jakość produktu potwierdza gwarancja wodoszczelności udzielana przez producenta. Doskonała do użycia w terenie, podczas każdej aktywności oraz na co dzień.

Producent: Hydrapak, USA.

Wyprodukowano: PRC.

Dane techniczne produktu

Hydrapak
Dane techniczne produktu
Waga
43 g
Wymiary
175x102 mm
Materiał
0,4 mm TPU
Pojemność
500 ml
Kolor
Mojave Orange

Zobacz także