Lista produktów marki True Utility

True Utility, Wlk. Brytania

True Utility to brytyjska marka oferującą minimalistyczne funkcjonalne narzędzia do codziennego użytku, które zawsze można mieć przy sobie.

Marka True Utility od ponad 20-tu lat produkuje minimalistyczne narzędzia m.in. multitoole, noże składane, mikro latarki, zapalniczki, które zmieszczą się w każdej kieszeni lub mogą być przenoszone przy kluczach. Narzędzia True Utility mają ciekawe rozwiązania, są precyzyjnie wykonane najczęściej ze stali nierdzewnej lub utwardzonego aluminium. Są praktyczne i wytrzymałe. Sprawdzą się w codziennym użytkowaniu oraz na biwaku i podczas wypadów w teren. Wiele modeli oferowanych jest w komplecie ze szczelnym pojemnikiem z przezroczystego tworzywa, który można używać do przenoszenia drobnego wyposażenia.

True Utility multitoole

True Utility oferuje minimalistyczne multitoole o praktycznym zastosowaniu w codziennych sytuacjach. Multitoole wyposażone są w kilka narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej. Najczęściej posiadają okładziny rękojeści z utwardzonego aluminium. Multitoole True Utility są lekkie, niezwykle poręczne i funkcjonalne, a przy tym wytrzymałe. Zmieszczą się w każdej kieszeni lub zestawie EDC. Mogą być również na stałe podpięte do kluczy. Doskonałe do noszenia na co dzień. Praktyczne i przydatne na wypadzie w teren, w górach, na wycieczce i w podróży.

True Utility noża składane

True Utility produkuje ciekawe, minimalistyczne i bardzo lekkie noże składane EDC. Doskonały sposób, aby zawsze mieć pod ręką ostre narzędzie. Noże składane True Utility mają ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone są w blokadę znacznie podnoszącą poziom bezpieczeństwa. Wiele modeli dla zmniejszenia wagi ma rękojeść typu otwartego, pozostałe mają klasyczne okładziny rękojeści wykonane z anodyzowanego aluminium. Wyposażone są w mocny stalowy klips pozwalający zamocować nóż w kieszeni oraz posiadają możliwość podpięcia na stałe do kluczy. Minimalistyczne rozmiary sprawiają, że noże True Utility zawsze zmieszczą się w kieszeni lub plecaku. Sprawdzą się jako element miejskiego zestawu EDC oraz są praktyczne w podróży, na biwaku, wycieczce i podczas wypadu w teren.

True Utility akcesoria survivalowe i EDC

W swoim katalogu True Utility posiada wiele praktycznych akcesoriów survivalowych i EDC. Są to trwałe, minimalistyczne przedmioty stanowiące dodatkowy, choć w wielu przypadkach niezwykle potrzebny element miejskiego lub wyprawowego ekwipunku. Dzięki małym rozmiarom mogą być podpięte do kluczy, przenoszone w kieszeni lub organizerze. Wśród akcesoriów True Utility można wymienić m.in.: mikro latarki, karty survivalowe, szczelne schowki-breloki, zapalniczki, długopisy teleskopowe, czy korkociąg.