Piła składana - Silky Bigboy 360-7

Duża składana piła Bigboy japońskiej firmy Silky to profesjonalne narzędzie o wysokiej efektywności cięcia, bardzo ostre i wytrzymałe, bez zbytniego wysiłku przetnie nawet pnie dość dużych drzew.

289,00 zł
Brutto

 

Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Wysokiej jakości, duża składana piła japońskiej firmy Silky, wytwarzającej piły od ponad 115 lat. Silky Bigboy 360-7 to bardzo ostre i wytrzymałe narzędzie, gwarantujące wysoką efektywność cięcia. Brzeszczot piły wykonany jest z wysokowęglowej stali SK4 i został bardzo precyzyjnie wycięty laserem. Zastosowane chromowanie chroni brzeszczot przed korozją i wpływem czynników atmosferycznych. Zęby brzeszczotu są szlifowane w czterech płaszczyznach w kształcie klepsydry, co pozwala osiągnąć wysoką sprawność cięcia oraz wykluczyć ryzyko zakleszczania się piły. Ponadto brzegi zębów zostały utwardzone przez zahartowane co skutecznie zapobiega ich wyłamywaniu, gdy pozostała część piły zachowała swoją sprężystość. Piła Bigboy 360-7 posiada brzeszczot o długości 360 mm, w którym na 30 mm przypada 7 zębów. Piła jest składana w taki sposób, że zęby całkowicie chowają się w rękojeść. Zastosowany system blokady brzeszczotu pozwala ustawić go w dwóch położeniach dla jeszcze większej wygody pracy. Blokada całkowicie uniemożliwia przypadkowe złożenie się piły podczas cięcia drewna.

Ergonomiczna o świetnie wyprofilowanym kształcie gumowana rękojeść wykonana z wytrzymałego tworzywa gwarantuje pewny chwyt, dając komfort i bezpieczeństwo pracy. Piłę prowadzi się pewnie mimo mokrej czy zabrudzonej dłoni. W rękojeści znajduje się otwór na linkę, pozwalający przytroczyć piłę do pasa lub innego oporządzenia.

Piła Bigboy 360-7 firmy Silky jest wybierana przez profesjonalistów do wymagających zadań przez swoją jakość, wytrzymałość i wydajność cięcia. Idealnie sprawdzi się również w mniej zaawansowanych wypadach terenowych, na biwaku czy w pracach ogrodowych przy domu. Piłą Silky Bigboy 360-7 można bez większego wysiłku przecinać pnie dość dużych drzew.

Gwarancja producenta: 24 miesiące.

Producent: Silky, Japonia.

Wyprodukowano w Japonii.

Dane techniczne produktu

Silky
Dane techniczne produktu
Grubość ostrza
1,4 mm
Waga
421g
Rękojeść
tworzywo i guma
Blokada
tak
Stal
węglowa SK4
Długość całkowita
765 mm
Kolor rękojeści
czerwony
Pokrowiec
nie
Ilość zębów na 30 mm
7

Zobacz także