Filtr do wody Sawyer Mini SP105 - Black

Bardzo wydajny, lekki filtr do wody Sawyer Mini.

264,00 zł
Brutto
Blue
Camo
Black
Green

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 264 PLN

help_outlineZapytaj o produkt
Filtr do wody Sawyer Mini SP105 - Black

Filtr do wody Sawyer Mini SP105 - Black

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Tylko nowe - oryginalne produkty!

  Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

/dla zakupów do 700,00 zł/

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Wysokiej jakości wszechstronny filtr do uzdatniania wody pozyskanej w terenie. Jest to najmniejszy i najlżejszy filtr dostępny na rynku.

Filtr Sawyer Mini SP105 umożliwia bezpośrednie picie wody ze zbiornika, z butelki oraz z systemów hydracyjnych przez wykorzystanie dołączonych akcesoriów. Można nim także przefiltrowywać wodę pomiędzy używanymi zbiornikami.

Filtr Sawyer Mini SP105 charakteryzuje się doskonałymi parametrami filtrowania, pozwala przefiltrować prawie 380.000 litrów wody bez utraty parametrów filtrowania.

Materiał filtrujący Hollow Fiber usuwa cząstki powyżej 0,1 mikrona, co oznacza że usuwa 99,99999% bakterii oraz 99,9999% pierwotniaków. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom filtr nie dopuszcza groźnych drobnoustrojów (np.: bakterii E. coli, salmonelli czy cholery) do przefiltrowanej wody. Filtr zbudowany jest z dużej ilości mikrokanalików, do których oczyszczana woda dostaje się z mikroporów. W mikrokanalikach zatrzymywane są zanieczyszczenia, a oczyszczona woda przepływa dalej przez filtr. Zastosowanie dużej ilości mikrokanalików pozwala osiągnąć dobrą wydajność przepływu wody. Zastosowana membrana została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła być wielokrotnie płukana, co znacznie wydłuża żywotność samego filtru.

Prawidłowa konserwacja i właściwe użytkowanie filtru SP105 pozwala utrzymać ponad 98% sprawności przepływu wody.

Uwaga: Filtr Sawyer SP105 oparty jest o technologię membrany kapilarnej, przez co nie zatrzymuje wszystkich wirusów, metali ciężkich, związków siarki, żelaza i innych związków chemicznych. Dlatego należy zwracać uwagę, aby nie pozyskiwać wody do filtrowania ze zbiorników, czy cieków wodnych będących w pobliżu pól uprawnych czy zakładów przemysłowych.

Ponadto, aby usunąć wirusy z wody pozyskanej w terenie powinno się stosować odpowiednie środki chemiczne.

Zestaw Sawyer SP105 zawiera:

  • 1x Filtr Sawyer Mini
  • 1x woreczek na wodę o pojemności 470 ml
  • 1x słomkę o długości 17 cm
  • 1x strzykawkę do czyszczenia
  • 1x instrukcję użytkowania

Informujemy, że zgodnie z artykułem 38 pkt. 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta osobiste filtry do wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Kod Producenta: SP105

Producent: Sawyer, USA.

Wyprodukowano: USA.

Dane techniczne produktu

Sawyer
1282
Dane techniczne produktu
Waga
57g
Wymiary
135x51 mm

Zobacz także