Butelka z filtrem LifeStraw Go 650 ml - Green

LifeStraw Go to filtr do wody w butelce o pojemności 650 ml, pozwalający w prosty sposób uzdatnić do picia wodę pozyskaną w terenie.

229,00 zł
Brutto

help_outlineZapytaj o produkt
Butelka z filtrem LifeStraw Go 650 ml - Green

Butelka z filtrem LifeStraw Go 650 ml - Green

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Tylko nowe - oryginalne produkty!

 

Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Nowa odsłona osobistego filtra do wody umieszczonego w praktycznej butelce. LifeStraw Go to doskonały zestaw do uzdatniania wody pozyskanej w terenie.

Butelka oraz obudowa filtra wykonane są z Tritanu Renew. Jest to materiał pochodzący w 50% z recyklingu, całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zawierający szkodliwych BPA oraz trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Zestaw zawiera: butelkę o pojemności 650 ml oraz umieszczonego w niej wkładu filtracyjnego. Pozwala bezpiecznie pić wodę bezpośrednio z rzeki lub jeziora. Wystarczy nabrać ją do butelki. Usuwa cząstki powyżej 0,2 mikrona. Nie wymaga użycia dodatkowych urządzeń ani dostępu do prądu.

W butelce znajduje się wkład filtracyjny oparty o technologię HollowFiber pozwalającą na odfiltrowanie zanieczyszczeń, bakterii, mikroplastiku. Usuwa do 99,9999% bakterii w tym groźnych E. coli, salmonelli, cholery oraz  99,9% cyst pasożytów np. kryptosporydia, lamblie, znacząco redukując niebezpieczeństwo zakażeń chorobami przewodu pokarmowego.

Żywotność wkładu filtracyjnego starcza na przefiltrowanie około 1000 litrów wody. Przezroczysta butelka wykonana jest z materiałów niezawierających szkodliwych BPA, posiada otwór wlewowy o średnicy 52 mm, pozwalający łatwo ją napełnić wodą ze zbiornika oraz ułatwiający czyszczenie. Zamykana jest nakrętką, w której znajduje się składany ustnik, pozwalający wygodnie pić przefiltrowaną wodę. Ponadto butelka posiada krótki trok zakończony karabinkiem ułatwiającym przytroczenie jej do ekwipunku.

Prosty w obsłudze filtr znajdujący się wewnątrz butelki pozwala zawsze mieć w terenie dostęp do czystej, zdatnej do picia wody.

Uwaga: Wkład filtra oparty jest o technologię HollowFiber, membranę z mikroporami, przez co nie zatrzymuje wszystkich wirusów, metali ciężkich, związków siarki, żelaza i innych związków chemicznych. Dlatego należy zwracać uwagę, aby nie pozyskiwać wody do filtrowania, ze zbiorników, czy cieków wodnych będących w pobliżu pól uprawnych czy zakładów przemysłowych. Nie należy również filtrować wody morskiej. Ponadto, aby usunąć wirusy z wody pozyskanej w terenie powinno się stosować odpowiednie środki chemiczne. Do prawidłowego użytkowania filtra należy zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do produktu.

Informujemy, że zgodnie z artykułem 38 pkt. 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta osobiste filtry do wody nie podlegają zwrotom ze względów higienicznych i zdrowotnych, jeżeli opakowanie zostało otwarte przez kupującego.

Za każdy zakupiony produkt LifeStraw potrzebujące dziecko w wieku szkolnym otrzymuje bezpieczną wodę na cały rok szkolny.

Producent: LifeStraw, Szwajcaria.

Wyprodukowano: Korea Płd.

Dane techniczne produktu

Lifestraw
1274
Dane techniczne produktu
Waga
186 g
Wymiary
235x80 mm
Materiał
butelka - Tritan Renew
korpus wkladu filtracyjnego - Tritan Renew
Pojemność
650 ml
Kolor
zielony

Zobacz także