Filtr do wody - Sawyer - Mini SP128 - Blue

Bardzo wydajny, lekki filtr do wody Sawyer Mini.

169,00 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 

Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

Wysokiej jakości wszechstronny filtr do uzdatniania wody firmy Sawyer. Jest to najmniejszy i najlżejszy filtr dostępny na rynku.

Filtr Sawyer Mini SP128 umożliwia bezpośrednie picie wody ze zbiornika, z butelki oraz z systemów hydratacyjnych przez wykorzystanie dołączonych akcesoriów. Można nim także przefiltrowywać wodę pomiędzy używanymi zbiornikami. Filtr Sawyer Mini SP128 charakteryzuje się doskonałymi parametrami filtrowania, pozwala przefiltrować prawie 380.000 litrów wody bez utraty parametrów filtrowania.

Materiał filtrujący Hollow Fiber usuwa cząstki powyżej 0,1 mikrona, co oznacza że usuwa 99,99999% bakterii oraz 99,9999% pierwotniaków. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom filtr nie dopuszcza groźnych drobnoustrojów (np.: bakterii E. coli, salmonelli czy cholery) do przefiltrowanej wody. Filtr zbudowany jest z dużej ilości mikrokanalików, do których oczyszczana woda dostaje się z mikroporów. W mikrokanalikach zatrzymywane są zanieczyszczenia, a oczyszczona woda przepływa dalej przez filtr. Zastosowanie dużej ilości mikrokanalików pozwala osiągnąć dobrą wydajność przepływu wody. Zastosowana membrana została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła być wielokrotnie płukana, co znacznie wydłuża żywotność samego filtru.

Prawidłowa konserwacja i właściwe użytkowanie filtru SP128 pozwala utrzymać ponad 98% sprawności przepływu wody.

Uwaga: Filtr Sawyer SP128 oparty jest o technologię membrany kapilarnej, przez co nie zatrzymuje wszystkich wirusów, metali ciężkich, związków siarki, żelaza i innych związków chemicznych. Dlatego należy zwracać uwagę, aby nie pozyskiwać wody do filtrowania ze zbiorników, czy cieków wodnych będących w pobliżu pól uprawnych czy zakładów przemysłowych.

Ponadto, aby usunąć wirusy z wody pozyskanej w terenie powinno się stosować odpowiednie środki chemiczne.

Zestaw zawiera:

- 1x Filtr Sawyer Mini;

- 1x woreczek na wodę o pojemności 470 ml;

- 1x słomkę o długości 17 cm;

- 1x strzykawkę do czyszczenia;

- 1x instrukcję użytkowania.

Producent: Sawyer, USA.

Wyprodukowano: USA.

Dane techniczne produktu

Sawyer
Dane techniczne produktu
Waga
57g
Wymiary
135x51 mm

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: