Cięciwa Hamaka Lesovik - Smuk

Cięciwa Hamaka Lesovik - Smuk

Cięciwa Lesovik Smuk ułatwia dopasowanie hamaka do osobistych preferencji, znacząco podnosząc wygodę użytkowania.

37,00 zł
Brutto
 

Bezpieczne zakupy - płać przez PayU, za pobraniem!

 

Bezpieczne dostawy firmą kurierską!

 

Bezpieczne zwroty - masz 14 dni na zwrot produktu!

 

Natychmiastowa wysyłka w ciągu 24h!

Opis

SMUK cięciwa to prosty i niezawodny sposób na idealne wyregulowanie hamaka.

Cięciwa Smuk (tzw. ridge line) to linka łącząca końce hamaka. Ułatwia jego rozwieszanie, pozwalając na regulację stopnia jego naprężenia w celu uzyskania optymalnej wygody leżenia.

Istotą wygodnego wypoczynku i noclegu w hamaku jest jego odpowiednio luźne rozwieszenie, dzięki któremu możliwe jest spanie sposobem brazylijskim – po przekątnej. Rozwieszanie luźnego hamaka każdorazowo wymaga odpowiedniego dopasowania zawieszenia. Dzięki cięciwie regulacja jest prawie w ogóle niepotrzebna – odpowiedni poziom luzu ustawia się tylko raz.

Zastosowanie cięciwy sprawia, że hamak jest utrzymywany w takim samym kształcie za każdym kolejnym rozwieszeniem – będzie tak samo wygodny niezależnie od stopnia napięcia i kąta pod jakim nachylone są linki zawieszenia.

Cięciwę Smuk wykonaliśmy z impregnowanej linki Dyneema o znikomej wadze i bardzo dużej wytrzymałości (660 daN) używając sposobu zaplatania lin stosowanego między innymi w żeglarstwie i arborystyce. Nawleczony na cięciwę koralik zabezpiecza przed nadmiernym skróceniem i uszkodzeniem cięciwy.

Montaż i regulacja cięciwy Smuk trwają zaledwie 3 minuty i są możliwe do wykonania w każdym hamaku Lesovika. Dla ułatwienia zadania do zestawu dołączamy ilustrowaną instrukcję.

W trakcie biwakowania cięciwa świetnie sprawdza się w roli linki do suszenia odzieży, do podpięcia podręcznego wyposażenia, zawieszenia latarki.

Cechy produktu:

- dodatkowy element systemu zawieszenia hamaka;
- ułatwia dopasowanie hamaka do osobistych preferencji;
- zapewnia stały poziom wygody;
- służy do podczepienia sprzętu.

Producent: Lesovik, Polska.

Wyprodukowano w Polsce.

Dane techniczne produktu

Lesovik
Dane techniczne produktu
Waga
15g
Materiał
inki Dyneema
Regulacja
240-300 cm

Zobacz także