Lista produktów marki Maxpedition

Maxpedition, USA

Maxpedition to amerykańska marka oferująca wysokiej jakości wyposażenie taktyczne: plecaki, organizery, kieszenie taktyczne, czy torby. Produkty Maxpedition używane są m.in. przez wojsko i siły specjalne, miłośników survivalu i strzelectwa oraz turystów.

Marka Maxpedition została założona w 2003 roku w Los Angeles, aby dostarczać niezawodne wyposażenie taktyczne dla wojska oraz użytkowników cywilnych. Produkty Maxpedition wyznaczają kierunki rozwoju w danej dziedzinie, będąc często inspiracją dla innych marek. Wyposażenie taktyczne oferowane przez Maxpedition wykonane jest z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii. Charakteryzuje się przemyślanymi rozwiązaniami oraz ergonomią użytkowania, umożliwia szybki dostęp do zawartości oraz jest odporne i wytrzymałe na trudne warunki eksploatacji.
Pierwszymi odbiorcami produktów Maxpedition były siły zbrojne USA oraz personel SWAT.  W 2016 roku Maxpedition wprowadził do oferty produkty linii AGR, wykorzystujące nowoczesne technologie oraz znacznie większe możliwości użytkowe. W 2018 roku poszerzył ofertę o nową linię produktów Entity powstałych zgodnie z koncepcją NTT (Non-Tactical/Tactical). Są one pozbawiane taktycznego wyglądu, dzięki czemu umożliwiają dyskretne, skryte przenoszenie wyposażenia.
Obecnie Maxpedition oferuje pełną gamę wyposażenia taktycznego: plecaki, torby, kieszenie taktyczne, organizery EDC, apteczki, mocowania oraz akcesoria, które świetnie sprawdzają się na polu walki oraz w cywilnym użytkowaniu.

Maxpedition organizery EDC

Maxpedition oferuje wiele modeli funkcjonalnych oraz ergonomicznych organizerów taktycznych i EDC, które oferują przemyślane rozwiązania oraz szybki dostęp do zawartości. Wewnętrzne przegrody i kieszenie umożliwiają posegregowanie wyposażenia. Organizery Maxpedition mogą być przenoszone niezależnie na pasie, umieszczone wewnątrz plecaka, są również kompatybilne z MOLLE/PALS. Wykonane są z wytrzymałej Cordury, mają wzmocnione szwy w newralgicznych miejscach, modele z serii AGR posiadają półsztywną obudowę od frontu, która lepiej zabezpiecza przenoszone przedmioty przed zgnieceniem. Niektóre modele mogą pełnić role apteczki taktycznej. Maxpedition oferuje organizery w  kilku rozmiarach i kształtach w taktycznej kolorystyce. Wszystkie od frontu charakteryzują się dużym panelem do identyfikacji. Organizery Maxpedition są używane przez wojsko oraz siły specjalne, doskonale sprawdzą się w survivalu i na wyprawach nawet w ekstremalnych warunkach.